Haki do wędzenia

Metoda wędzenia jest każdemu znana lecz dość często nasuwa się pytanie
Na czym zawiesić ryby jeżeli chcemy samemu je uwędzić.

Dostosowując się do obecnych potrzeb opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie pod kontem zastosowania. Ciągły kontakt z klientami pozwoliły nam na zdobycie cennych informacji o zastosowaniu i funkcjonalności haków oraz uzyskanie pozytywnej opinii na nasze produkty. Naszą dumą jest zadowolenie klientów ze swojej strony staramy się aby nasze produkty były ciągle estetycznie wykończone i wolne od wad po to aby wszystkie produkty były dostarczane w pierwszej jakości.
Haki typ z rozpórką zostały już liderem przy wędzeniu pstrąga. Wszystkie rodzaje haków są robione z wysoko gatunkowej stali kwasoodpornej (nierdzewnej).
Zdobyły uznanie podczas wędzenia w Polskich Domach, Fish Barach jak również za granicami naszego kraju, gdzie na tych hakach wędzi się również w celach zarobkowych aby osoby, które nie mogą samemu uwędzić ryb mogli również zakupić i zasmakować tego smaku który jest tylko w rybach świeżych, wędzonych metodami tradycyjnymi.

Haki pasują do większości wędzarni, które są wytwarzane. Produkowane typy haków są odpowiednio dopasowane do przedziału wagowego ryb jak i pod względem wielkości danych ryb. Budowa haka jest oparta na zdobytym doświadczeniu stąd do haka jest zastosowana rozpórka. Mocowanie i stosowanie haków jest już sprawdzone dajemy gwarancję że żadna rybka podczas wędzenia nie spada z naszych haków ponieważ część ostrych grotów jest wkłuwana w część kręgosłupa a średnica pręta dostosowana do ciężaru ryb i nie rozrywa ryby tylko po zamontowaniu podtrzymuje rybę.
Rozpórka jest tak zaprojektowana i rozmieszczona aby poprawić efektywność wędzenia oraz przenikalność dymu podczas wędzenia o środka ryby ,jak również zapobieganie aby ryba podczas wędzenia nie zamykała się.
Najbardziej popularny jest Typ 20 cm, pręt 3mm , posiadający w swojej konstrukcji 2 ostre groty do wkłucia w część kręgosłupa ryby, idealnie nadaje się do wędzenia pstrąga odpowiada wadze do 0,6 kg ryby. Hak przystosowany do małych i dużych wędzarni.
Dalej Typ 21 cm, pręt 3mm o nieco zmienionych kształcie i odpowiednim kącie nachylenia posiada 3 groty. Hak przystosowany jest do cieńszych i grubszych poprzeczek (kije wędzarnicze). Doskonale nadaje się do pstrągów o wadze 0,5kg do około 1,2kg ze względu na długość haka. Przystosowany do małych i dużych wędzarni.
Następnym rodzajem jest Typ 25 cm , pręt 3mm posiada 3 groty .Na tym haku można wędzić ryby o wadze 0,5kg do około 1,7 kg. Ciekawą cechą tego rodzaju haka jest możliwość wkłuwania haka w najbardziej pasujące miejsca , więc jest możliwość wędzenia mniejszej i większej ryby. Ten rodzaj haka jest bardziej uniwersalny znajduje zastosowanie u wielu rodzaju ryb. Przystosowany do małych i dużych wędzarni ze względu na swoją długość należy zwrócić uwagę na wędzenie na gorąco aby ryby nie były za blisko paleniska.

Dalej Typ haka 30 cm, 3mm pozwala na wędzenie ryb o wadze od 1 kg do 2,5 kg. Hak wyposażony w 3 groty o zwiększonej górnej części zawieszki aby również pasowały do cieńszych poprzeczek. Tym hakiem można wędzić karpia czy leszcza itp. Rozpórka jest już nieco większa aby w przypadku większych ryb wędzenie było również efektywne. Przystosowany do średnich i dużych wędzarni ze względu na swoją długość należy zwrócić uwagę na wędzenie na gorąco aby ryby nie były za blisko paleniska.

Następnym hakiem jest Typ 35 cm, 4mm Doskonale nadaje się do wędzenia dużych ryb 2,5 kg do 5 kg. Hak wyposażony w 3 groty o zwiększonej górnej części zawieszki aby grubsze poprzeczki pasowały do tego haka. Tym hakiem można wędzić jesiotra, karpia itp. Rozpórka jest już nieco większa aby w przypadku większych ryb wędzenie było również efektywne. Przystosowany do dużych wędzarni ze względu na swoją długość należy zwrócić uwagę na wędzenie na gorąco aby ryby nie były za blisko paleniska.

Galeria zdjęć – aby powiększyć zdjęcie wystarczy kliknąć fotografię


Telefony do składania zamówień.
Infolinia – 502 690 790
Adres mailowy : artbiuro@go2.pl

Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykorzystywanie i powielanie opisu bez zgody autora jest przestępstwem i będzie ścigane przez prawo.
Autorem opisu jest producent ArtSeb Technology – Piotr Wojciechowski

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Secured By miniOrange